banner245
banner174
banner113

Emniyete destek olun!

banner106

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği Yönetmeliği gereği büromuz tarafından yürütülen suç önleme faaliyetlerini değerlendirmek amacıyla 01.10.2020 günü Alanya Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER'in başkanlığında gerçekleştirildi

Emniyete destek olun!

banner108
banner238

Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper AVCI  Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünün diğer birimlerinin 16.03.2020-30.09.2020 tarihleri arasındaki 6 ayda Suçla mücadele ve suç oluşmadan suç ve suçluya karşı vatandaşlarımızı bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarımız hakkında  katılımcılara bilgi verdi. Suç önleme konusunda kurumlar arası işbirliğinin geliştirilmesi ve koordinasyonun arttırılması ile ilgili kararların alındığı toplantıda, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri güvenlik konusunda isteklerini dile getirdiler.

Toplantıya katılan kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları suçla mücadele ve güvenli bir kent yaşamının oluşması için Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğümüze ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini açıkladılar. Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederiz.

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.