banner83
banner174
banner113

Akın: Alanya halkı müsterih olsun. İşimizin başındayız

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Çevre, Gıda ve Hijyen Ekibi, Ramazan Bayramı öncesinde tatlı üreticileri, dondurma üreticileri, pastaneler ve marketlerde denetim yaptı.

Akın: Alanya halkı müsterih olsun. İşimizin başındayız

banner108
banner238

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı Çevre, Gıda ve Hijyen ekibi yıl içinde rutin olarak yaptıkları denetimleri Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların sağlığı için artırdı. Bayramda tatlı tüketiminin artması nedeniyle özellikle tatlı üreticileri, pastaneler gibi topluma hizmet eden imalat sektörünün denetimine ağırlık veriliyor.
KALİTE VE HİJYEN STANDARTININ 
ARTTIRILMASI HEDEFLENİYOR

Yıl boyunca gıda imalatı yapan işletmelere en az 3 kez rutin kontrol yapan Çevre, Gıda ve Hijyen ekibi, işletmelerin güvenilirliğini arttırmak, kalite ve hijyen standartlarını yükseltmek için değerlendirmeler yaparak vatandaşların sadece bayramda değil yıl boyunca da sağlığını korumayı amaçlıyor.
AKIN, “HALKIMIZ MÜSTERİH OLSUN”
Denetimler sonunda bir açıklama yapan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, vatandaşları merdiven altı diye tabir edilen ürünleri kullanmamaları konusunda uyardı. Akın, “Bugün Ramazan Bayramı öncesi pasta, tatlı imalathaneleri, dondurma imalathaneleri ve marketlerde denetimler yaptık. Denetimlerimizin sonucunda bir probleme rastlamadık Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapabilirler.” dedi.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.