banner113

Alanya'da Karasoy Ailesi'nin acı günü 

banner106

Alanya Belediyesi Basın Bürosu görevlilerinden Mustafa Karasoy ve Aytemiz Alanyaspor Kulüp Müdürü Mehmet Karasoy'un anneleri Nurten Karasoy vefat etti 

Alanya'da Karasoy Ailesi'nin acı günü 
25 Nisan 2022 Pazartesi 19:29

banner108
banner238

ALANYA'NIN tanınmış ailelerinden Karasoy'lar annelerini kaybettiler. Alanya Belediyesi Basın Bürosu görevlilerinden Mustafa Karasoy ve Aytemiz Alanyaspor Kulüp Müdürü Mehmet Karasoy'un anneleri Nurten Karasoy vefat etti. 
Alanya'nın eski siyasetçilerinden merhum Hüseyin Karasoy'un eşi olan, Sipahioğlu Ailesi'ne mensup Nurten Karasoy 83 yaşındaydı. Bir süredir yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle tedavi altında bulunan Karasoy, dün fenalaşmasının ardından kaldırıldığı özel hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 
Merhum Prof. Dr. Hüseyin Sipahioğlu'nun yeğeni, Alanya eski Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nun da yakın akrabası olan Nurten Karasoy, yarın Sugözü Camisi'nde (26 Nisan 2022 Salı) öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası Sugözü Talebe Yurdu önündeki Karasoy Aile Mezarlığı'nda toprağa verilecek. 
Manşet Alanya ailesi olarak, merhume Nurten Karasoy'a Allah'tan rahmet, Mustafa ve Mehmet Karasoy ile Karasoy Ailesi'ne, Sipahioğlu Ailesi'ne ve sevenlerine başsağlığı diler. 

banner109
banner110
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.