banner245
banner174
banner113

ALKÜ bünyesine yeni Doçentler!

banner106

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı;  bünyesinde hizmet veren ve Yükseköğretim Kurumu (YÖK) tarafından Doçentlik unvanı almaya hak kazanan öğretim üyeleri ile bir araya geldi.

ALKÜ bünyesine yeni Doçentler!

banner108
banner238

Güçlenen eğitim kadrosuyla birlikte hizmet ağlarınında genişleneceğini aktaran Prof. Dr. Lakadamyalı; akademik başarı göstererek Doçent olmaya hak kazanan Üroloji Ana Bilim Dalı Doç. Dr.  Ali Akkoç,  Genel Cerrah Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Yılmaz Güler, Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Doç. Dr.  Can Ramazan Öncel, Radyoloji Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Özkan Özen’i tebrik etti.  
GENİŞ HİZMET AĞI
Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı: 'Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) ile Sağlık Bakanlığı’mız arasında yapılan ortak kullanım protokolüne istinaden bizler halkımıza daha geniş bir hizmet ağı sunmaya başladık. Yönetişimsel anlayış ile çıktığımız bu yolda eğitim alanındaki başarılar bizleri mutlu ediyor. Değerli meslektaşlarımızın bilimsel çalışmalarıyla eğitime sürekli katkı sağlayacağından hiçbir şüphem yoktur. Onların fikir ve önerilerine önem veriyor birlikte birçok başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum' dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.