banner245
banner174
banner113

ALKÜ hastalar ile doldu!

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi ( ALKÜ)  Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Başhekim Vekili  Dr .Öğr. Üyesi Mustafa Etli, bayram tatili  süresince  Acil Servis, Yoğun Bakım, Ameliyathane, Doğumhane ve tüm yataklı servisler de  günlük 179 sağlık personel ve  29  hekim ile birlikte kesintisiz sağlık hizmeti sunduklarını açıkladı. 

ALKÜ hastalar ile doldu!

banner108
banner238

Kurban Bayramı süresince yerli tatilcilerin Alanya'ya gelmesiyle birlikte Acil Servis Birimi'nde yoğun anların yaşandığını dikkati çeken Başhekim Vekili Mustafa Etli, “Bayram süresince hizmet verecek olan tüm ünitelerimizde insan gücü ve tıbbi donanım yönünden sıkıntı yaşanmaması  adına gerekli  önlem ve tedbirlerimizi aldık. Bu bağlamda bayram boyunca toplam 716 sağlık personelimiz ile 116 hekim arkadaşımız yoğun bir çalışma düzeni ve ekip anlayışı içerisinde görevlerini yerine getirdiler. 

Bu Kurban Bayramı'nda da kurban kesimi sırasında yaralanan vatandaşlarımız acil servisin yolunu tuttu. Kurbanların kesilmesi sırasında yaralanan 134 vatandaşımız Acil Servis Ünite'mizde tedavi altına alındı. Bayram süresince 2 bin 860 kişi hastaneye başvuruda bulundu. 85 hastanın yatış işlemleri gerçekleştirilerek yataklı servis birimimizde tedavi altına alındı. Bayram boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz. Vatandaşlarımıza ise kazasız, sağlıklı günler diler, koronovirüs nedeniyle  de gerekli tedbirleri almalarını önemle arz ederiz"
 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.