banner113

Gökbel sağlık ocağı ve Ambulansların duası yapılacak

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin tarafından tadilatı ve iç tefrişatı yaptırılan Gökbel Sağlık Ocağı’nın açılış duası yarın Cuma namazı sonrası Gökbel Yaylası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca yine Başkan Şahin tarafından Gökbel, Çayarası ve bölge yaylalarına kazandırılan iki adet tam teşekküllü ambulans için de kurban kesilecek. 

Gökbel sağlık ocağı ve Ambulansların duası yapılacak
26 Ağustos 2021 Perşembe 15:43

banner108
banner238

GÖKBEL SAĞLIK OCAĞI’NDA AŞI DA YAPILACAK
Başkan Şahin tarafından tadilatı ve iç tefrişatı yaptırılan Gökbel Sağlık Ocağı’nda Covid-19 aşısı için randevu alan yayla sakinlerine yarın aşı da yapılmaya başlanacak. Alanya’da hastanelerde ve sağlık ocaklarında Covid-19 aşısı için oluşan yoğunluğun da Gökbel Sağlık Ocağı sayesinde azaltılması hedefleniyor. Bu sayede yayla sakinlerinin zaman kaybı da önlenecek. 
BAŞKAN ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR
Yarın gerçekleştirilecek Gökbel Sağlık Ocağı’nın açılış duasına tüm Alanya halkını davet eden Başkan Şahin, “Bölge halkının talebi doğrultusunda Gökbel Sağlık Ocağı ile ambulanslarımızı yaylalarımıza kazandırdık. Allah’ın izniyle açılış duamızı da yarın gerçekleştireceğiz. ALTSO hizmet binamız önünde ambulanslarımız için gerçekleştirdiğimiz dua törenine katılan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na ve desteklerinden dolayı Antalya İl Sağlık Müdürümüz Dr Ünal Hülür’e ve İlçe Sağlık Müdürümüz Dr Nadir Aldemir’e bir kez daha çok teşekkür ederim” dedi. 
DOKTOR 3 GÜN GÖREV YAPIYOR
Bilindiği gibi son 2 yıldır atıl vaziyette duran Gökbel Sağlık Ocağı’nın tadilatı Başkan Şahin tarafından yaptırılmış, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü Gökbel Sağlık Ocağı’nda doktor görev yapmaya başlamıştı. 
AMBULANSLAR 7/24 GÖREVDE
Başkan Şahin tarafından Gökbel ve Çayarası yaylalarına kazandırılan iki adet tam teşekküllü ambulans da 7/24 bölgedeki yayla sakinlerine hizmet vermeye devam ediyor.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.