banner245
banner174
banner113

İlçe Başkanları: Başhekim Lakadamyalıya ne kadar teşekkür etsek azdır!

banner106

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan ve parti üyeleri Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr.Hüseyin Lakadamyalı’ya destek ziyaretinde bulundu. 

İlçe Başkanları: Başhekim Lakadamyalıya ne kadar teşekkür etsek azdır!

banner108
banner238

Karadağ ve Arıkan, Başhekim Lakadamyalı ile aşılamadaki son durum ve koronavirüsle mücadelede verilen hizmetler hakkında istişarede bulundu. Daha sonra Başhekim  Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ve ekibiyle birlikte verilen hizmetleri, çalışmaları yerinde görüp inceleyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

İlçe  Başkanları Coşkun Karadağ ve Alper Arıkan, "Pandemi süresince  sağlık çalışanlarımız  insan üstü bir performans göstererek insan sağlığı için mücadele etmiş, gecesini gündüzüne katmıştır. Bu süreç ilçemizde de çok iyi yönetilmektedir. Koronavirüs ile mücadelede  işin perde  arkasında inanılmaz bir mücadele var, ekip var. Tek amaçları ise  sadece insanların hayatlarına dokunmak, eski sağlıklarını kavuşmalarını sağlamaktır. Yerinde yaptığımız incelemelerde, görüşmelerde de bunu bir kez daha anladık. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır" diye konuştular. 
Başhekim Lakadamyalı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek sağlık çalışanları ve ekibi adına kendilerine teşekkürlerini  sundu.

 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.