banner247
banner174
banner113

Koşar adım LÖSEV!

banner106

LÖSEV her maratonda olduğu gibi 16. Runatolia Maratonunda da  “Koşar Adım LÖSEV”  Takımı koşucuları ile yer alıyor. 

Koşar adım LÖSEV!

banner108
banner238


Sağlığınız ve sevdikleriniz için yola çıkıp, attığınız her adımda binlerce iyiliği koşarak kucaklayacağınız ve finalde LÖSEV Çocuklarının Eğitimine fayda sunacağınız aktivite 7 Mart 2021 de Antalya’da hayata geçiyor.

Yaşıtları okul sıralarında eğitim alıp spor ve sanatla buluşarak, sosyal ve kültürel anlamda gelişirken, lösemili çocuklarımız hastane odalarında kanserle mücadeleye devam ediyor. Tedavi süresince ertelenen eğitimlerini iyileştikten sonra kaldıkları yerden telafi etmeye çabalıyorlar. İşte tam da bu noktada LÖSEV devreye giriyor…
16. Runatolia – Uluslararası Antalya Maratonu ile 
Bu Sene Destekler EĞİTİME… 

Dünyayı saran Covid-19 salgını sebebiyle LÖSEV’e kayıtlı Anadolu’daki tüm öğrencilerimizin uzaktan eğitim için gerekli materyallerinin karşılanması adına koşacaklar. Sizler de bu maratonda LÖSEV için Koşar Adım LÖSEV ile koşacak olan Gönüllü koşucu ve takımlara  15 Mart 2021 Tarihine dek “Koşar Adım LÖSEV“ sayfasından   https://www.losev.org.tr/ozelgun/KosarAdim/Index  destek verebilir, böylece  tüm kanserli hastaları kucaklayarak, bu iyiliğe ortak olabilirsiniz. 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.