banner247
banner174
banner113

Sağlık çalışanları yeni yılda nöbet başındaydı!

banner106

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetim ekibi 2020 yılının son gününde  sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Sağlık çalışanları yeni yılda nöbet başındaydı!

banner108
banner238

 Sağlık tesisinin farklı birimlerinde hizmet vermekte olan sağlık çalışanlarını tek tek ziyaret eden yönetim ekibi, herkesin yeni yılını kutlayarak sağlıklı ve huzur dolu bir yıl diledi. Alanyalı hayırseverler tarafından gönderilen  pasta ve meyve ikramlarını da  hastane yönetimi kendi elleriyle dağıtmayı unutmadı.  
Bir nefeslik sıhhatin değerinin 2020 yılında daha iyi anlaşıldığına vurgu yapan  Destek ve Kalite Müdürü Kaan Sağlam, hastane yönetimi adına yaptığı açıklamada; “Tüm dünyayı etkisi altına alan salgında biz sağlık çalışanlarına çok iş düştü.  İnsan üstü çaba ile gecesini gündüzüne katan, korona virüse karşı olağan üstü bir mücadele gösteren sağlık çalışanlarımızın her birine  ne kadar teşekkür etsek azdır. Kutsal bir mesleği icra eden ve inanılmaz işler başaran sağlık çalışanlarımızla birlikte 2021 yılına girmek istedik. Gayretli çalışmalarından dolayı her birini tebrik ediyorum. 2021’in özellikle pandemiyi yendiğimiz, maskelerden kurtulduğumuz tekrar bir araya gelebildiğimiz bir yıl olmasını temenni ediyor; bizler ,kendiniz ve sevdikleriniz için maske , mesafe ve hijyen kurallarını tekrar  hatırlatıyoruz. Sağlıkla kalın “  ifadelerine yer verdi.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.