banner245
banner174
banner113

Ak Gençlik, genç esnafı ziyaret ediyor!

banner106

AK Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve Konaklı Mahalle Başkanı Oğuzhan Çetin Konaklı Mahallesinde genç esnaflara ziyarette bulundu.

Ak Gençlik, genç esnafı ziyaret ediyor!

banner108
banner238

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Normalleşmeye dönen Alanyalı esnaflar sevindirici haberi almanın ardından işyerlerini açarak kontrollü normalleşme sürecinde çalışma hazırlıklarına başladı. AK Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve Konaklı Mahalle Başkanı Oğuzhan Çetin hazırlıklarını yapan esnafları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.   


Başkan Cemal Yeniacun, “Sn. Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla kontrollü normalleşme sürecine girmiş bulunmaktayız. Koronavirüs sebebiyle kapalı olan işyerlerinin açılacağını duyduğumuzda esnafımızın için çok mutlu olduk. Hazırlıklarını yürüten esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek moral vermek ve hayırlı olsun dileklerinde bulunmak istedik. İnşallah bu süreci hep birlikte gerekli önlem ve tedbirlere uyarak hükümetimizin bu alandaki mücadelenize destek vererek atlatacağız. Tüm Alanyalı esnaf kardeşlerime hayırlı olsun diyor ve Alanyalı vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.