banner247
banner174
banner113

Ak Parti teşkilatı yayla ziyaretlerinde sorun dinliyor

banner106

Ak Parti teşkilatı yayla ziyaretlerinde sorun dinliyor

banner108
banner238
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Başkan Yardımcıları, CK Akdeniz Bölge Müdürü Emin Şekeroğlu ve bölge muhtarları ile birlikte yayla ziyaretleri yaparak, vatandaşlarla görüştü. 

Kargıcak Mahallesi Muhtarı Muammer Asiltürk, geçtiğimiz günlerde AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, Başkan Mustafa Toklu ile görüşmüştü. Yaylalardaki vatandaşların elektrikle ilgili istek ve taleplerini, Başkan Toklu’ya aktaran Muhtar Asiltürk, vatandaşlar adına konuyla ilgili çalışma yapılmasını istemişti. 

Yayla sakinlerinin elektrik konusundaki isteklerini dinlemek için anında harekete geçen İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, bugün Kargıcak, Beyreli, Şıhlar ve Yasirali yaylalarına çıkarma yaptı.

İlçe Başkan Yardımcıları, CK Akdeniz Bölge Müdürü Emin Şekeroğlu, Beyreli Muhtarı Hüseyin Şamlı, Kargıcak Muhtarı Muammer Asiltürk,  Şıhlar Muhtarı Hilmi Türker ve Yasırali Muhtarı Şevket İhtiyar’ın da kendisine eşlik ettiği çalışma da Başkan Toklu, Beyreli, Kargıcak, Şıhlar ve Yasirali Mahalleleri'nin Yaylaları’nda vatandaşlarla bire bir görüştü. 

Tüm talep ve istekleri bizzat vatandaşlardan dinleyen Başkan Toklu, isteklerin en kısa sürede yerine getireleceğini söyledi.
Ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan İlçe Başkanı Toklu, “Muhtarımızın talebi sonrası hemen harekete geçerek, yaylalarımızı ziyaret ettik. Bölge Müdürümüz Emin Şekeroğlu da bizlere eşlik etti. Vatandaşlarımızla bire bir görüşerek talep ve istekleri yerinde tespit ettik. Gerekli çalışmalarımızı en kısa sürede başlatacağız.” dedi.

Muhtara ilettikleri mesaj sonrası, kısa sürede AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu ve CK Müdürü’nü karşılarında gören vatandaşlar da bu ziyaretten oldukça memnuniyet duydular.
Başkan Toklu ve Müdür Şekeroğlu’na teşekkür eden vatandaşlar, “İsteklerimizi bire bir yetkili isimlere aktarabildik. Hem de bu kadar kısa bir sürede, böyle bir dönüş aldığımız için çok mutluyuz” dediler.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.