banner247
banner174
banner113

Ak Partili Toklu: Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamaları heyecanlandırdı

banner106

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun bu sene turist sayısının fazla olacağından bahsetmesi bizleri son derece heyecanlandırdı"

Ak Partili Toklu: Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamaları heyecanlandırdı

banner108
banner238
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Ak Partili Toklu açıklamasında şunları kaydetti. Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan  covid 19 küresel salgının yaralarını en kısa sürede sarmak, özlediğimiz günlere kavuşmak  için    çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
Dünya ekonomisinin yüzde 4,5-5 seviyesinde küçüldüğü bu günlerde vatandaşlarımızı ve esnafımızı zor günlerde yalnız bırakmamak için gece gündüz çözümler üretiyor ve üretmeye devam ediyoruz.
TÜM ENERJİMİZLE
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak bizler şu anda tüm enerjimizi Alanya ekonomisini ayakta tutacak dinamiklerin üzerinde çalışmaktayız. Başta turizm ve tarım olmak üzere tüm alanlarda yapacağımız çalışma ve gayretlerimizi paylaşacağımızı daha önce ki açıklamalarımızda da belirtmiştik.
Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun da İl Kongremizde gündeme getirdiği gibi ‘‘Bu sene turizm sezonunda daha fazla misafir ağırlayacağız.’’ diyerek bizleri ziyadesiyle heyecanlandırmıştır. 
DÜNYA MARKASI
60 yıla dayanan turizm geçmişimizde, yılda 3 milyondan fazla ağırladığımız yerli ve yabancı misafirlerimizin her bakımdan tercih sebebi olan Alanya’mızın deniz, kum, güneş, tarihi ve kültürel zenginliği, ciddi önem arz ediyor. Alanya’mızın Dünya’da marka değeri olan bir turizm şehri olması fazlası ile mühimdir.
İSTİŞARE EDİYORUZ
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak  yönetimimizle, yetkili makamlarla, turizm öncüleri ile ortak akılla yeni sezon için yol haritamızı belirleyeceğiz. Alanya’mızın menfaati ve çıkarları uğruna her adımı atacağımızdan hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmaması bizlere sunulan her fikri ise itina ile değerlendireceğimize temin ederiz.
 Çalışma ekiplerimiz ve tüm yetkili kurumlarla istişarelerimizi tamamlayıp en kısa sürede gerçekçi ve tempolu bir çalışma içinde olacağız.
 
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.