banner245
banner174
banner113

AK Partili Toklu'dan nitelikli eğitime büyük önem!

banner106

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu  bugün Avsallar ve Konaklı Mahallelerinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları ve Mahalle Başkanları ile eğitime kazandırılacak yeni eğitim ve öğretim binalarının arazi incelemesinde bulundu.

AK Partili Toklu'dan nitelikli eğitime büyük önem!

banner108
banner238


İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu yaptığı açıklamada;
 "Eğitimin muhatabı insandır. İnsan da hem maddi hem manevi boyutları olan bir varlıktır. Nitelikli eğitim, bireyin gelişmesinin ve toplum kalkınmasının, olmazsa olmaz önemde, temelini oluşturmaktadır. Yaşadığımız dünyada toplumların varlıklarını sürdürebilmeleri, kalkınmalarına ve bu kalkınma da ancak eğitimle gerçekleşebilir. Eğitim temel bir insan hakkıdır. 
Bu nedenle Avsallar ve Konaklı Mahallelerimizde temellerini atacağımız yeni  eğitim ve öğretim binalarımız için gayretle, azimle ve kararlılıkla çalışacağız. Bugün bizlere eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yılmaz'a, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize, Mahalle Muhtarlarımıza ve Mahalle Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.
Bu projenin yakından takipçisi olacak olan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve bölge Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyorum."

 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.