banner113

Ak Partililer otogar esnafını dinledi!

banner106

Ak Parti Alanya teşkilatı her gün farklı esnaf kesimiyle bir araya geliyor

Ak Partililer otogar esnafını dinledi!
20 Ağustos 2021 Cuma 17:45

banner108
banner238


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Alanya Otogar esnafına ziyarette bulundu. Ziyarette, otogar esnafının talep ve isteklerini dinleyen Başkan Toklu ve beraberindeki heyet, talepleri tek tek not aldı.

Ziyaretlere ilişkin açıklamada bulunan Başkan Toklu, “Yönetim Kurulu Üyemiz ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Alanya Otogar esnafımızı ziyaret ederek esnafımızın taleplerini dinledik, vatandaşlarımızla sohbet ettik. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan otogarda son süreçte birçok sıkıntı olduğunu gözlemledik. Özellikle pandemi sürecinde büyük sıkıntılar yaşayan esnafımıza üvey evlat muamelesi yapıldığını duymak bizleri üzdü. Alanya Otogarı’nın düzeni ve refahı önemlidir. Şehrimize gelen birçok misafirimizi ilk önce otogarımız karşılıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin buradaki sorunlara çare olması gerekiyordu. 

Biz halkımızla her geçen gün gönül bağlarımızı güçlendiriyoruz. Onların güler yüzle karşılamaları bizlere daha da güç veriyor. Tüm esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, tekrardan kendilerine hayırlı ve bereketli işler diliyorum.” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.