banner245
banner174
banner113

Ak Partilinin paylaşımına bir tepkide, İyi Parti ilçe başkanı Arıkan'dan geldi!

banner106

İyi Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan yayınladığı basın bülteniyle Ak Parti Mahmutlar eski belde başkanı Muhterem Anılgal'ın paylaşımına tepki gösterdi

Ak Partilinin paylaşımına bir tepkide, İyi Parti ilçe başkanı Arıkan'dan geldi!

banner108
banner238
İlçe Başkanı Arıkan yayınladığı basın bülteninden şunları söyledi.
Değerli Alanyalı hemşehrilerim,
Hepimizin bildiği gibi şehrimiz uluslararası düzeyde turizmin, toplumsal barışın, kişi hak ve özgürlüklerinin başkenti konumundadır.
Her yıl çok sayıda turist ailesini güvende hissederek şehrimize gelmektedir. Yine aynı şekilde üniversitemizde eğitim görmek için binlerce öğrenci şehrimizi tercih etmekte ve güvenle Alanyamızda yaşamlarını sürdürmektedir. Aileleri çocuklarını her türlü zorbalığın olduğu bu günlerde Alanyamızda yaşam sürmeleri için gönül rahatlığı ile evlerinden göndermektedirler.
Hal böyle iken, siyasette de uzlaşmacı, cinsiyetçilikten uzak ve bel altı olmayan bir dil hayal etmekteyiz. Üzülerek belirtmek isterim ki; Alanya'nın büyük mahallesi olan Mahmutlar eski Ak Parti Mahalle Başkanı ve halen üyesi olduğunu öğrendiğimiz bir şahsın bugün Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i ve tüm Türk Kadınını hedef alarak yaptığı ahlaksız paylaşım; şehrimize, geleneklerimize, örf ve adetlerimize yakışmamaktadır. 
Biz İYİ Parti ailesi olarak her daim Kadın Haklarını savunacağız, ayrışmacı, edepsiz ve mesnetsiz siyaset dilinden uzak duracağız.
Sapık zihniyetini sosyal medya üzerinden yazıya döken şahsı kınıyor,
Türk Kadınları adına hakkımızı yasal ve hukuki yollardan arayacağımızı bildirmek istiyorum.
Alper ARIKAN/İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı

İŞTE AK PARTİ MAHMUTLAR ESKİ BELDE BAŞKANI MUHTEREM ANILGANIN PAYLAŞIMI
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.