banner245
banner174
banner113

AKP'li Yılmaz İçmenden dikkat çeken istifa mesajı: Siyasetin ticari kısmında olmadık!

banner106

AKP Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, neden istifa ettiğini açıkladı. İçmen istifasında dikkat çeken açıklama ise "Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık" dedi.

AKP'li Yılmaz İçmenden dikkat çeken istifa mesajı: Siyasetin ticari kısmında olmadık!

banner108
banner238

İçmen istifasında teşekkürü sadece Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na yaparken, AKP İlçe Başkanı Mustafa Toklu'yu yapmaması ise dikkat çekti. İşte İçmen'in istifası ile ilgili açıklaması.

Sevgili Büyüklerim ve Değerli Genç Kardeşlerim ; Bizlere bugüne kadar desteğini esirgemeyen örnek olan Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür ederim.
Öncelikle ifade etmek isterim ki, madden manen her konuda yanımda olan bize Milli Selamet Partisi’nden AK Parti’ye siyasi etiği ve dürüstlüğü öğreten dedeme, her konuda yanımda olan aileme ve eşime teşekkür ederim.

Bugüne kadar beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarına, sahada her konuda koşturduğumuz temas kurduğumuz her arkadaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.
SİYASETİN TİCARİ KISMINDA OLMADIK
Bu süre içinde ülkem ve milletim için yapabileceğim ne varsa, gücüm oranında yapmaya çalıştım. Bilinmesini isterim ki, hiçbir hesap yapmadan bize öğretilen siyasetin hizmet için mücahitlik tarafı ile ilgilendik. Hiçbir zaman siyasetin ticari kısmında olmadık.

Aktif olarak 6 yıldır çeşitli kademelerde beraber çalıştığımız arkadaşlardan haklarını helal etmesini diliyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Biz bir ekibiz.

Görmüş olduğum lüzum üzerine görev yaptığım Ak Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan istifa ediyorum.

Saygılarımla.

Yılmaz İçmen

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.