banner113

ALANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ BAĞIŞLAR'DAN YÜCEL'E AVM TEŞEKKÜRÜ

banner106

Alanya Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, Mahmutlar AVM Projesi'nin ihalesinin verilmesinden dolayı Mahmutlar mahalle sakinleri adına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkür etti.

ALANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ BAĞIŞLAR'DAN YÜCEL'E AVM TEŞEKKÜRÜ
18 Kasım 2022 Cuma 10:59

banner108
banner238

Mahmutlar'da uzun yıllardır atıl vaziyette bulunan Mahmutlar AVM inşaatı ikmal ve yönetim ihale süreci Alanya Belediyesi tarafından tamamlandığını açıklayan Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Mahmutlar'lı hemşehrilerimiz tarafından, eksik kalan işlerin yapımı ve AVM'nin işletilmesi çok uzun zamandır beklenen sonucun öncelikle Mahmutlar'lı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Ayrıca ihaleye en iyi teklifi vererek uhdesinde kalan, mevcut Alanyum AVM işletmesini de yapan, ALTSO Başkan yardımcısı Ahmet Paşaoğlu'na da hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.
Bu sürecin yasal zeminde tamamlanabilmesi için büyük emek harcayan Alanya Belediye başkanımız Adem Murat Yücel, Belediye Meclis üyelerimiz ile hukuk müşavirliği ve teknik ekibe de Mahmutlarlı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.
Yıllardır milli servet olarak atıl durumda bulunan bu AVM' nin gerek Mahmutlar ticari ve sosyal yaşamına gerekse istihdam adına tüm vatandaşlarımıza katkı sağlayacağını düşünüyorum.
Halkımızın yanında, hakkı ve hukuku da gözeterek memleket menfaatleri doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.