banner245
banner174
banner113

Alanya Belediyesi D-400’ü yeni Çevreyolu ile birleştiriyor

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, D-400 Karayolu’nu yapımı devam eden yeni Çevreyolu’na bağlayacak olan 20 metrelik imar yolu projesini yerinde inceledi

Alanya Belediyesi D-400’ü yeni Çevreyolu ile birleştiriyor

banner108
banner238

Alanya Belediyesi, şehrin trafik yoğunluğunu azaltmak için dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Oba Mahallesi, Portakal Caddesi üzerinde projelendirilen 20 metrelik imar yolunda çalışmalar sürüyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yücel’e Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut ve yeni Çevreyolu’nun yapımını üstlenen HGG İnşaat yetkilileri eşlik etti. 

TAMAMLANCA BÖLGENİN TRAFİK YOĞUNLUĞUNU SONLANDIRACAK

Oba Mahallesi, Portakal Caddesi üzerinde Alanya Belediyesi ve Karayolları’nın koordineli yürüttüğü çalışmada, 50 metrelik yola bağlantı oluşturacak 20 metrelik imar yolu çalışması tamamlandığında, Oba Mahallesi ve çevresinde oluşan trafik yoğunluğunun sona ereceği açıklandı.

YÜCEL: TRAFİK KEŞMEKEŞLİĞİ SONA ERECEK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 20 metrelik yolun bölgedeki trafik yoğunluğuna büyük bir çözüm oluşturacağını vurgulayarak şunları söyledi: “Alanya Belediyesi olarak pandemi süreci nedeniyle vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek adına şehrin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda yeni çevreyolu ile D-400 Karayolu’nun arasında bağlantı sağlayacak ve trafik keşmekeşliğini ortadan kaldıracak projemizin alan incelemesini gerçekleştirdik. Devam eden çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak bu projemizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.