banner83
banner174
banner113

Alanya belediyesi Oba'ya sıcak asfalt döküyor

Alanya Belediyesi, şehrin her noktasında aralıksız olarak sürdürdüğü sıcak asfalt, yol yapımı ve altyapı çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Alanya Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yürütülen asfalt ve yol yapım çalışmaları Oba ve Payallar Mahallesi’nde devam ediyor.

Alanya belediyesi Oba'ya sıcak asfalt döküyor

banner108

OBA MAHALLESİ’NDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI
Alanya Belediyesi Oba Mahallesi Çarşamba Caddesi’nden sonra Belediye binası yanındaki Güneylioğlu Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması başlattı. Çalışmaların gün içerisinde tamamlanacağını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Merkeze mahallelerimizde gerek yeni yapılan yollarda gerekse altyapı çalışmaları sonucu bozulan caddelerde sıcak asfalt çalışmalarımız sürüyor.  Sıcak asfalt çalışmalarımız Oba Mahallesi Köseler yolunda devam edecek” dedi.
PAYALAR SANAYİ YOLU VE OKUL YOLU GENİŞLETİLİYOR
Batı mahallelerinde yol açma ve genişletme çalışmaları kapsamında Sanayi yolu ve inşaatı devam eden Payallar Çok Programlı Anadolu Lisesi yolu genişletiliyor. 2018- 2019 eğitim ve öğretim yılında eğitime açılacak olan Anadolu lisesinde hummalı bir çalışma yürüten Alanya Belediyesi, okul yolunda genişletme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.