banner245
banner174
banner113

Alanya belediyesi yaraları sarıyor

banner106

Alanya Belediyesi, yangın afetinin etkili olduğu bölgelerde yaraların sarılması adına çalışmalarına devam ediyor. Alanya sınırları içerisinde olduğu kadar komşu ilçelere de desteklerini sürdüren Alanya Belediyesi, Akseki’ye oturma grupları, banklar, çöp tenekeleri ve oyun grupları hediye etti.

Alanya belediyesi yaraları sarıyor

banner108
banner238

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yangın afetinin ardından yaraların sarılması için ilk günden bu yana uğraşlarını sürdürüyor. Alanya’da olduğu kadar komşu ilçelerde de toparlanmanın hızlanması, hayatın normale dönmesi adına mesai harcayan Başkan Yücel, komşu ilçelerden gelen taleplere de hızlı ve olumlu cevap veriyor.

AKSEKİ’DE YARALAR HIZLA SARILACAK

Çalışmalar kapsamında Akseki’deki yaraları sarmak maksadıyla Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda Alanya Belediyesi marangozhanesinde hazırlanan oturma grupları, banklar, çöp tenekeleri ve oyun grupları Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan’a teslim edildi.

AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN: “İYİ Kİ VARSINIZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e desteklerinden dolayı teşekkür eden Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, Alanya Belediyesi’nin en zor zamanlarında Akseki halkına destek olduğunu belirtti. Başkan Özkan, “Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e vatandaşlarımız adına çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, iyi ki varsınız.” dedi.


 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.