banner113

ALANYA BELEDİYESİ’NİN YAYLA VE KIRSAL MESAİSİ DEVAM EDİYOR

banner106

Alanya Belediyesi ekipleri, yayla ve kırsal mahalle yollarında iyileştirme, asfalt ve altyapı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

ALANYA BELEDİYESİ’NİN YAYLA VE KIRSAL MESAİSİ DEVAM EDİYOR
27 Temmuz 2022 Çarşamba 18:02

banner108
banner238

Alanya Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile yayla ve kırsal yollarının kullanılabilirliğini ve konforunu artırmak için yol düzenleme, asfalt ve altyapı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda yürütülen çalışmalarla Dere Mahallesi’nde dere yatakları binlik büzlerle güvenli hale getirilirken, Çukuryurt Mevkiinde yeni yol açma çalışması devam ediyor.

TIRILAR MAHALLESİNDE YOLLAR ELDEN GEÇİRİLİYOR

Tüm kırsal mahalle yollarında olduğu gibi Tırılar Mahallesi’nde de yol düzenleme ve asfalt çalışmasını sürdüren ekipler, yayla yollarında da çalışmalarını sürdürüyor. Tırılar Mahallesi Muhtarı Orhan Güler, mahallelerinde ve yayla yollarında yapılan çalışmalar için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücele teşekkür ederek, "Gerek mahallemizde gerekse yayla yollarımızda Belediyemizin yoğun bir çalışması var. Vatandaşlarımızın sürekli kullandığı bu yollarda belediye ekipleri yoğun mesai harcıyor. Başkanımıza ve tüm ekibine bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" diyerek çalışmalardan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.