banner247
banner174
banner113

Alanya heyeti Ankaradan dönüyor

banner106

Ak Parti Alanya TeşkilatAk Parti Alanya medya bölümü tarafından servis edilen haberde şu cümlelere yer verdiler.ı Ankara ziyaretlerini tamamladı.

Alanya heyeti Ankaradan dönüyor

banner108
banner238

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Ankara’da Bakan Çavuşoğlu ve milletvekilleri ile kahvaltı yaptı ve grup toplantısına katıldılar.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları Ankara’ya çıkarma yaptılar. Ankara’da bir takım temaslarda bulunmak için giden AK Partili yöneticiler, sabah saatlerinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun misafiri oldular. Antalya Milletvekilleri ve Atay Uslu ve Kemal Çelik’in de katılımlarıyla bir kahvaltı programı düzenlendi. Program da Alanya’da yapılacak olan projeler ve Alanya’nın bazı sorunları dosya halinde Bakan Çavuşoğlu ve bölge milletvekillerine iletildi.  AK Parti heyeti oldukça samimi ortamda geçen kahvaltı programının ardından Alanya heyeti Ak Parti Milletvekili Mustafa Köse ile birlikte meclisi gezdi.  Heyet son olarak ise milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu ve Kemal Çelik ile birlikte Ak Parti Grup toplantısına katılıp meclis ziyaretini noktaladı.
banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.