banner113

ALANYA MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ÇOK SERT AÇIKLAMA: İFTİRA VE HAYSİYET CELLATLIĞI YAPAN...!

banner106

Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel'den çok sert açıklama.

ALANYA MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ÇOK SERT AÇIKLAMA: İFTİRA VE HAYSİYET CELLATLIĞI YAPAN...!
30 Haziran 2022 Perşembe 16:37

banner108
banner238

Yüksel "Alanya Muhtarlar Derneği olarak, THK Alanya Şube Başkanlığı ve 43 muhtarımız ile birlikte Ankara ziyareti gerçekleştirmiştik. Alanyamız için önemli ve verimli geçen Ankara temaslarımız hakkında; devlet büyüklerimizin de isimleri kullanılarak bazı basın kuruluşlarında bizlerin bilgi ve görüşüne başvurulmadan bir muhtarımız ile ilgili maksadı aşan asılsız haber yayınlandı. 

Bahse konu olayda adı geçen muhtarımız ve eski iş ortağı hanımefendi Ankara’ya bizim dahil olduğumuz heyetimizin dışında katılım sağlamışlardır. Ankara temaslarımız sırasında yalnızca bir programa katılım sağladılar. Tamamen yalan, maksatlı olarak yapıldığına inandığımız iftira ve haysiyet cellatlığı yapılan açıklamaları suçlamaları kabul etmiyoruz.
Bir hanımefendinin namusu, şerefi ve haysiyeti üzerinden yürütülen bu kirli iftira kampanyasına dahil edilmesini de ayrıca kınıyoruz. Basında muhtarımızın yanında yer alan hanımefendinin ‘Manavgat Muhtarı Bayan’ diye lanse edilmesi gerçeği yansıtmamakla beraber tamamen iftiradır.  Biz ne muhtarımızın ağzından ne de Ankara’ya gittiğimiz heyetimiz içerisinden bahse konu hanımefendi ile alakalı ‘Manavgat Muhtarı’ diye bir ifade duymadık. 

Bu ifadeyi kullanan ve basın yolu ile açıklamalarda bulunanların ne maksat ve neye hizmet ettiklerini anlamış değiliz. Bu açıklama sahiplerinin kimlerle iltisaklı olduğu, kimlerle işbirliği içerinde danışıklı iftira kampanyasının içerinde yer aldıklarını da ayrıca merak ediyoruz.  Öte yandan Manavgat’ta görev yapan kadın muhtarımızın bu yalan ve iftira kampanyasına dahil edilmesine üzüldüğümüzü belirtmek isteriz. Bu iftira ve karalama kampanyasının bizlerde takipçisi olacağımızı ve hukuki süreci yakından takip edeceğimizin bilinmesini isteriz"
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.