banner247
banner174
banner113

Alanya protokolü bayramlaştı

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bayramın birinci günü resmi bayramlaşma törenine katılarak protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Alanya Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğluda katıldı.

Alanya protokolü bayramlaştı

banner108
banner238
PARTİLİLER VE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Yücel ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine katıldı. Buradaki törene MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, eski Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu ve partililer katıldılar. Partililer ile bayramlaşan Başkan Yücel, daha sonra Alanya Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa katıldı.

Düğün Salonun’nda gerçekleşen bayramlaşma törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kaymakam Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, protokol üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, kurum müdürleri  ve vatandaşlar katıldılar. Başkan Yücel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte tek tek vatandaşlar ile bayramlaştı.

KAYMAKAM VE BAŞKAN YÜCEL HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Akbaba ve İlçe Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı düğün salonunda gerçekleşen bayramlaşma töreninin ardından ilk olarak Alanya Huzurevi’ni ziyaret etti. Başkan Yücel, huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaşırken yaşlılarla bol bol sohbet etti.

CEZAEVİ MAHKÛMLARINA ZİYARET


Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, huzurevi sakinleriyle yaptığı bayramlaşma töreninin ardından Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’na geçti. Başkan Yücel, burada cezaevi personeli ve hükümlülerle bayramlaştı. 
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.