banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI TOKSÖZ, OTELCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ PROJELERİNİ PAYLAŞTI!

banner106

ALTİD toplantısında ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ile "Alanya Turizminde Hamleler" konuşuldu!

ALTSO BAŞKAN ADAYI TOKSÖZ, OTELCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ PROJELERİNİ PAYLAŞTI!
10 Ağustos 2022 Çarşamba 08:57

banner108
banner238

Akdeniz Bölgesi ve ülke turizminin gelişmesi adına yaptığı çalışmalarıyla adından söz ettiren Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası
(ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz'ü ağırladı. ALTİD Başkanı Burhan Sili, Yönetim Kurulu Üyeleri ve ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz ile gerçekleşen tanışmanın ardından, turizmde katkı sağlayacak sunuma geçildi.

Yerel yönetimlerin önemli kademelerinde kentin dijitalleşmesinde ilkleri başarmış, Alanya'yı sokak sokak gezerek, yenilikçi ve teknolojik bir şehrin oluşmasında büyük rol alan; sonrasında ticarete atılarak bunun da başarı ile üstesinden gelen Toksöz, Alanya turizminin sahil bandından ibaret olmadığının altını çizdi. Ve ilmek ilmek dokuduğu projelerini anlattı. Spordan golfe, yayla tanıtımlarından festivallere kadar göreve geldiğinde şehrin turizmde kazanması için hamlelerini sıraladı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, özenli ve titizlikle hazırladığı projeleri ile dinleyicilerden tam not aldı.

Sunumu sonrasında, karşılıklı memnuniyetler ifade edildi. Tekrar görüşme sözü ile toplantı sona erdi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.