banner245
banner174
banner113

ALTSO Başkanı Şahin'den montajlı yayın ile ilgili açıklama!

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin'e sosyal medya youtube üzerinden cinsel içerikli saldırı yapıldı. Şahin "Hadlerini öğrenecekler" dedi.

ALTSO Başkanı Şahin'den montajlı yayın ile ilgili açıklama!

banner108
banner238

Youtube üzerinden yayınlanan montajlı video çeşitli mecralardan da paylaşıldı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin bu tür komik saldırıların inandırıcı olmaktan uzak olduğunu ifade ederken, kendilerinin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını ancak bu çabaların ters teptiğini ifade etti. Şahin "Daha önce kumpas kurmuşlardı. FETÖ üzerinden yapmışlardı. Bir hafta gibi bir gözaltımız oldu. Önceki gün yine kumpas düzenlenmeye kalkışıldı. Bize hiç tutmayacak yerde geliyorlar. Biz daha önce de bu tür tehditler almıştık. Bunların hepsiyle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmuştuk. Bu bizi itibarsızlaştırmaya çalışılan bir hareket. Bu tür kumpaslar inanın insanı itibarsızlaştırmıyor, itibarlaştırıyor. Halkımız artık bu tür şeyleri sevmiyor. Ben milletin içinden gelmiş biriyim. Bu tür şeylerden korkmayacağımı en iyi Alanya bilir. Alanya’mı kimin ne olduğunu çok iyi bilir."
"HADLERİNİ ÖĞRENECEKLER"
"Bu tür şeyleri çok dikkate almıyorum ama hukuk çerçevesinde arkadaşlarımız savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu tür saldırılar geçmişte devlet büyüklerimize de oldu. Çalışmaya devam edeceğiz. Önceki gün kaymakamımız iade-i ziyarete gelmişti. Ziyarette projeleri konuşmuştuk. Zannediyorum bu tür şeyler birilerini rahatsız etti. Bu tür şeylerden korkmayız. Bunlar günden güne hadlerini öğrenecekler. Üzüldüğüm nokta şu oluyor. Çocuklarımız, ailemiz var. Onlar bizden çok üzülüyor. Bunun yanında bir noktaya daha üzülüyorum. Birçok iyi insan memleketine hizmet etmek istiyor. Bu tür saldırılardan dolayı ‘Yarın bunu bana da yaparlar’ diye korkuyor. Bu çok kötü bir şey. Bu bana göre memlekete ihanet. Sağlık olsun. FETÖ kumpasında da söylemiştik. Devletimize, milletimize hakkımız helali hoş olsun. Sonuna kadar bunların karşısındayız. Direnmeye devam edeceğiz. Biz bunlardan korkmayız.” 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.