banner245
banner174
banner113

ALTSO ve Büyükşehir’den Güzelbağ protokolü

banner106

İmalatçı firmaları Güzelbağ’a taşıyacaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, “18 uygulaması dahil olmak üzere planları dahil Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak hızla tamamlayacağız” dedi.

ALTSO ve Büyükşehir’den Güzelbağ protokolü

banner108
banner238
Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) arasında Güzelbağ Sanayi Sitesi’nin taşınması ile ilgili protokol imzalandı.
ALTSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda imzalanan protokol sonrası açıklamalarda bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Çok önemli toplantılar yaptık. Alanya’mızın geleceği ile ilgili hatta geçmişini de sorguladığımız toplantılar yaptık. Başta 3 hal dernek başkanımızla toplantı yaptık. Her zaman söylediğimiz gibi turizm, inşaat, emlak olduğu kadar tarım sektörü de Alanya’mızın ticari lokomotiflerinden. Komisyoncularla ve ulaşımla ilgili kooperatif ve oda başkanlarımızla toplantılar yaptık. Böcek’in organizasyonuna biz de burada ev sahipliği yaptık. Sorunların çözümü noktasında biz de fikirlerimizi beyan ettik” dedi.
“ŞEHRİMİZ RAHAT NEFES ALACAK”
Güzelbağ’a sanayi sitesi kazandırmak için öncülük ettiklerini söyleyen Şahin, “Bununla ilgili Böcek ile protokolümüzü imzaladık. İnşallah birlikte bu projemizi tamamlayacağız. İmalatçı firmalar, başta mermerci, demirci, mobilyacı, çamaşır yıkama fabrikaları da dahil olmak üzere onlara rahat bir çalışma ortamı sağlamak için Güzelbağ’da bir yer tahsis ettirmiştik. Buranın da şimdi imar çalışmaları var. İmar planı çalışmaları bittikten sonra şehrimiz rahat nefes alacak. İmalatçı firmaları Güzelbağ’a taşıyacağız. Hem imalatçı firma sahipleri rahat edecek hem turizmci hem de mahalle sakinleri rahat edecek” diye konuştu.
“HEP BİRLİKTE YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Böcek ise, “Ev sahipliği için Şahin ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Burada 18 uygulaması dahil olmak üzere planları dahil Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak hızla tamamlayacağız. İmalatçıları inşallah Güzelbağ’a taşıyacağız. Hayırlara vesile olur inşallah. Hep birlikte Alanya’mızı, Antalya’mızı yönetmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Erkan Uysal-Gerçek Alanya Gazetesi
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.