banner247
banner174
banner113

Arıkan: Alanya kalesi burçlarına İyi Parti bayrağını dikeceğiz!

banner106

İYİ Parti İlçe Teşkilatı kongrenin ardından ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. 

Arıkan: Alanya kalesi burçlarına İyi Parti bayrağını dikeceğiz!

banner108
banner238
LİYAKAT ESASLI BİR SİYASET
İYİ Parti İlçe Başkanı Alper Arıkan sözlerine 3 yıl önce terör örgütü tarafından şehit edilen Eren Bülbül’e ve asker Ferhat Gedik’e Allah’tan rahmet dileyerek başladı. Yeni seçilen yöneticileri ayrı ayrı tebrik eden İlçe Başkanı Arıkan, “Önümüzde uzun bir yol var. Kongremizde de tüm üyelerimizin huzurunda söz verdiğimiz gibi bugünden itibaren adil, şeffaf ve liyakat esaslı bir siyaset yapacağız. Bir üyemizin dahi gönlünü kırmayacağız. Almış olduğumuz vazifenin sorumluluğunun farkındayız. Bu sorumluluk gereği tüm özverinizle gerekli mücadeleyi vereceğinizden hiçbir şüphem yok. Biz artık büyük ve güçlü bir ekibiz. 
İYİ PARTİ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ
Teşkilat olmanın birinci gereği olan birleştirici ve bütünleştirici siyaset tavrını ortaya koyacağız. Bugünden sonra Alanya’da karış karış gezilmedik mahalle, kapısı çalınmadık hane bırakmayacağız. Alanya Kalesi burçlarına İYİ Parti bayrağını dikene kadar genel başkanımız sayın Meral Akşener’i hak ettiği cumhurbaşkanlığı makamına getirene kadar var gücümüzle yorulmadan çalışacağız. 
TAŞLARI SADECE CESURLAR DÖŞER
Kongremiz öncesinde özverili çalışmalar yürütüp bugün burada olan yönetici arkadaşlarıma, kongremize katılan ve bugün bizleri yalnız bırakmayan delegelerimize, üyelerimize ve Alanya kamuoyuna bir kez daha teşekkür ederim. Sizlerin sevgi ve desteğinin verdiği enerji ile Allah’ın izniyle vatanımıza ve milletimize faydalı işler yapacağımıza inancımız tam. Unutmayalım ki medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer” dedi. 
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.