banner83
banner174
banner113

Bakan Çavuşoğlu, Alanya heyeti için başdanışmanını görevlendirdi

Antalya İl Sağlık Müdürü ve ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetim ekibi Sağlık Bakanlığı'nda görüşmelerde bulundu.

Bakan Çavuşoğlu, Alanya heyeti için başdanışmanını görevlendirdi

banner108
Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, Başhekim Prof.Dr. Bülent Adil Taşbaş, Başhekim Yardımcısı Uz.Dr. Zeynep Bozkurt, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Selbinaz Dere Bağışlar ve İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Süleyman Karaman’dan oluşan heyete T.C. Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun Başdanışmanı Mustafa İpek'de eşlik etti. 

T.C. Sağlık Bakanlığı’nda görüşmeler yapan heyet daha önce de yapılan tıbbi cihaz taleplerini değerlendirdi. Personel taleplerinin de revize edildiği görüşmede, Alanya ekibinin ziyaretlerinden memnun olduklarını dile getiren T.C. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneler Genel Müdürü Prof.Dr.Murat Alper ve Tıbbi Cihaz ve Tıbbi Hizmet Alımları Planlaması Daire Başkanı Hüseyin Dalgalı, Alanya'nın taleplerinin gerçekleşmesi için çalıştıklarını söyledi. 

Hastanenin verimlilik kriterlerini de değerlendiren Prof.Dr. Alper, başta İl Sağlık Müdürü Dr.Hülür olmak üzere Başhekim Prof.Dr. Taşbaş ve yönetim ekibine teşekkür etti.  Görüşme sonrası İl Sağlık Müdürü Dr. Hülür ile istişarelerde bulunan Başhekim Prof.Dr. Taşbaş ve yönetim ekibi ziyaretlerin olumlu ve verimli geçtiğini söyledi.
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.