banner113

BAŞKAN ŞAHİN’DEN JANDARMAYA BİR DESTEK DAHA 

banner106

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin tarafından alınarak Jandarmaya bağışlanan Gingerlen tanıtımı bugün yapıldı. 

BAŞKAN ŞAHİN’DEN JANDARMAYA BİR DESTEK DAHA 
02 Haziran 2022 Perşembe 14:45

banner108
banner238


ÜRKMEZER VE MİNDİVANLI’DAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR 

Törende konuşan Kaymakam Dr Fatih Ürkmezer sahil bandında asayişin sağlanmasında çok önemli katkıları olan ve Ginger olarak bilinen Elektrikli Bisikletleri Jandarmaya bağışlayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür etti.  Jandarma Komutanı Engin Burak Mindivanlı da yaylalardan sonra sahil bandının korunması konusunda da desteklerini esirgemeyen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür etti. Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Kaymakam Refiki Ramazan Kıyak, Jandarma Komutanı Engin Burak Mindivanlı ve Alanya Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'ın da yer aldığı programda, elektrikli bisikletlerin sahil güvenliği açısından önemine dikkat çekildi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Şahin;”Jandarma güçlerimizin sahil bandında güvenliği sağlamak için yürüttüğü çalışmalarda büyük kolaylıklar sağlayan bu araçlar sayesinde  suç oranının yok denecek kadar azaldığı bilgisine memnuniyetle ulaştık.  Yaylalarımızın sağlık ve güvenlik sorunlarına çözüm ürettiğimiz gibi hizmetin en güzeline layık Alanya’mızın kent merkezi dahil her noktasına katkı yapmaya devam edeceğiz.  Alanya'mızın her kurumuyla olduğu gibi Alanya Kaymakamlığımız ve Jandarma Komutanlığımızla da koordineli bir şekilde yeni bir projeyi hayata geçirmekten dolayı mutlu ve gururluyuz. Bu vesile ile ne yaparsak haklarını ödeyemeyeceğimize inandığımız fedakar güvenlik güçlerimize bir kez daha kutsal görevlerinde başarılar diliyoruz. Birlikte yapacağımız çok şey var. “ dedi

Açıklamaların ardından Kaymakam Ürkmezer, Jandarma Komutanı Mindivanlı ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Gingerlerde deneme sürüşü yaptılar.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.