banner83
banner174
banner113

Başkan Yücel'e kırsaldan teşekkür

Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, kırsal mahallelerde yol ve altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri bünyesinde oluşturulan bir ekip özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların yol ve ulaşım taleplerini anında yerine getiriyor.

Başkan Yücel'e kırsaldan teşekkür

banner108
banner238
SÜLEYMANLAR VE TÜRKTAŞ MAHALLESİ’NDE 
ENGELLİ VATANDAŞLARIN YOL SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Çalışmalar kapsamında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in talimatıyla Süleymanlar ve Türktaş  Mahallesi’nde engelli olan ve evine giriş çıkışlarda sorun yaşayan Yaşar Aydın,Türktaş Tefekli Ağaç Mevkiinde görme engelli Mehmet Tülü, Bük Mevkiinde engelli Ahmet ve Zeynep Çay ile Hasan Işık’ın evlerine yeni yol yapılarak ulaşım sorunları çözüldü.

ENGELLİ VE YAŞLI VATANDAŞLARA
Türktaş Mahallesi Muhtarı Mehmet Arıkan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, engelli ve yaşlı vatandaşlara sahip çıktığını belirterek, “Başkanımız hizmetleri vatandaşlarımızın ayaklarına kadar getiriyor. Özellikle bölgemizde yaşayan engelli vatandaşların sorunlarını ilettiğimizde ayrı bir özen gösteriyor. Adem Murat Yücel Başkanımız olmasa bizim mahallelinin yüzüne bakacak durumumuz yoktu. Allah razı olsun onun sayesinde vatandaşlarımızın işini görüyoruz. Başkanımıza mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.