banner83
banner174
banner113

Başkan Yücel, soğuk havaya rağmen...!

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Dere Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Yücel, soğuk havaya rağmen...!

banner108
banner238
İstek ve sorunlarını dinleyen Yücel’e mahallelerinde yapılan hizmetler için teşekkür eden vatandaşlar, “Şimdiye kadar almadığımız hizmetleri alıyoruz” dedi. Dere Muhtarı Hüseyin Uysal ise “Halkın yararına olan her talebimiz anında yerine getirildi. Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. 
HAVA SOĞUK OLMASINA RAĞMEN
Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette mahalle meydanında toplanan vatandaşlar, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e yoğun ilgi gösterdi. Soğuk havaya rağmen geç saatlere kadar süren toplantı karşılıklı sohbetle devam etti. Mahalle sakinlerinden Mustafa Güven, Belediye Başkanının Dere Mahallesi’ne yaptığı hizmetlerle mahallenin çehresinindeğiştiğini belirterek,“ Eskiden yüzde 50 hizmet alıyorduk.Şimdi ise yüzde 500 alıyoruz. Mahallemizdeki yol, altyapı çalışmalarının yanı sıra engelli vatandaşlarımızdaBaşkan Yücel sayesinde rahata kavuştu.” dedi.
BAŞKANIMIZDAH ALLAH RAZI OLSUN
Mehmet Şengöz isimli vatandaş ise, “Mahallemizin kalkınması için Başkanımız ne gerekiyorsa yapıyor. Ekipleri her zaman sorunlarımıza çare oluyor. Allah razı olsun” diye konuştu.
Vatandaşların ilgisine teşekkür eden Başkan Yücel, Alanya Belediyesi’nin 69 ayrı noktada şantiyeçalışması olduğunu ifade ederek, “Şu an belediye olarak 69 ayrı noktada proje çalışmamız var. 2018 yılı Alanya için çok önemli projelerin hayata geçeceği bir yıl olacak. Pazar yeri projesinden kent meydanına pek çok proje için çalışıyoruz. Yine 2018 yılı için 250 kilometre asfalt hedefimiz var. Sizlerin desteğini her zaman arkamızda görmek bizi mutlu ediyor.” dedi.
Başkan yücel,  ziyaretin ardından vatandaşlarla birde hatıra fotoğrafı çektirdi.
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.