banner83
banner174
banner113

Büyükşehir 'den Fakırcalı'ya Mahalle Konağı

banner106

Antalya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Gümüşgöze Mahallesi'nin ardından Fakırcalı Mahallesi'ne de Sosyal ve Kültürel amaçlı tesis kazandırıyor.  

Büyükşehir 'den Fakırcalı'ya Mahalle Konağı

banner108
banner238
Mahallede bulunan eski taş binanın önce alt yapısı yapıldı. Daha sonra sıva ve badanası yapılan binanın, çatısının tamamlanmasından sonra izolasyon çalışmaları devam ediyor. Kısa sürede tamamlanması beklenen çalışmaların ardından çevre düzenlemesi yapılacak olan Mahalle Konağı hizmete açılacak. Mahalle Muhtarı Hüseyin Sönmez, " mahallemizin en büyük eksiklerinden biri olan sosyal ve kültürel tesis sorununu çözen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür ediyoruz " dedi.
GÜNEY: SOSYAL TESİSLER KAZANDIRILIYOR
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise, Alanya'nın kırsal mahallelerinde eksikliği hissedilen sosyal tesis ihtiyacını mahallelerde uygun yerler bulunması halinde ortadan kaldırıyoruz. Yeniköy ve Gümüşgöze Mahallelerinin ardından Fakırcalı Mahallesi'ne Mahalle Konağı kazandırıyoruz. Artık vatandaşlarımız birçok sosyal etkinliğini bu tesislerde rahatlıkla yapabilecek. Benzer çalışmalarımız devam edecek "dedi.
 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.