banner247
banner174
banner113

Cafer Uyar il yönetiminde!

banner106

İyi Parti İl Teşkilatının yönetimine Alanya'dan Cafer Uyar girdi

Cafer Uyar il yönetiminde!

banner108
banner238

İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Temizer yaptığı açıklamada "Bildiğiniz üzere 26 Eylül 2019 tarihinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin takdirleriyle Antalya İl Başkanı olarak atandım. Geçen bir aylık süre zarfında mümkün mertebe parti yöneticilerimizle, kurucularımızla, belli sebeplerle uzakta kalmış arkadaşlarımızla, kırılmış gönüldaşlarımızla, yarınımızın teminatı gençlerle, genel başkanımızın en büyük destekçisi kadınlarla ve Meral Akşener sevdalıları ile bir araya gelmeye çalıştım. 

Yaptığımız ziyaretler ve istişareler neticesinde bir il yönetim kurulu listesi oluşturdum. Bu listeyi hazırlarken tek hareket noktamız, Antalya’da birlik ve beraberliği en üst düzeyde nasıl sağlarız anlayışı oldu. Şubat ayında başlayacak kongreleri en sağlıklı şekilde gerçekleştireceğinden zerre tereddüdüm yok. Antalyamıza ve partimize hayırlı olması temennisiyle, hepinize saygılarımı sunuyorum."

İYİ Parti’nin 80 kişilik yönetim kurulundan Neşe Toker teşkilat başkanlığına, geçen dönem Ak Parti Antalya Büyükşehir belediye meclis üyesi olan Mehmet Başaran yerel yönetimler başkanlığına getirildi. Listede Alanya’yı ise 2007 - 2014 yıllarında MHP Alanya İlçe Başkanlığı yapan ve Milliyetçi Hareket Partisinden 2015 yılından yapılan 7 Haziran seçimlerinde Antalya’da 5’nci sıra Adayı olan Cafer Uyar temsil edecek. 
 

banner109

Etiketler; #cafer uyar
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.