banner245
banner174
banner113

Cafer Uyar’dan dikkat çeken yorum!

banner106

İYİ Parti Alanya İlçe Kongresi ile İlçe Başkanı seçilen Alper Arıkan’ın kongre sürecinde birlikte çalıştığı Hilmi Er’i hiçbir listeye almaması tartışma konusu oldu.

Cafer Uyar’dan dikkat çeken yorum!

banner108
banner238
Er, yönetimin yanı sıra il delegesi listesinde yer bulamamasına sitem ederken Arıkan yaptığı açıklamada Er’e ilçe başkan adaylığı için nabız yokladığından dolayı liste dahil etmediklerini söyledi. 
Bu konuda İYİ Partili Cafer Uyar’dan bir açıklama geldi. Arıkan’ın il delege listesinde bulunan Uyar, isim vermeden yaptığı açıklamada üstü kapalı olarak yapılanlara hiç şaşırmadığını ve Arıkan konusunda Er’i uyardığını söyledi. Uyar, açıklamasında şu ifadelerde bulundu: “Kumaşın kalitesi çitileyince anlaşılır. Ben hiç şaşkınlık yaşamadım. Çünkü kumaşın kalitesini biliyordum. Lakin muhatap kaldıkları davranış karşısında şaşkınlık hali gösterenler oldu. Buna da şaşırmadım. Çünkü onlar o kumaşı sağlam zannetmişlerdi. Tecrübe etmediklerinden kumaştan elbise dikilir diye düşündüklerinden, yapılan uyarıları da dikkate alma gereği duymamışlardı. Yani kumaşın kaliteli olduğuna oldukça inanmışlardı. Öyle olmadığını kumaşın daha ellemeden yırtıldığını görünce anladılar. Daha önce ‘Dünya bir okuldur. Öğrenme son nefese kadar devam eder’ demiştim. Yine doğru çıktı. Yaşayan her kişi her gün yeni şeyler öğrenmeye devam edecektir. Bizler de öyle... Hayırlısından faydalanıp şerlisini Allah’a havale edeceğiz.” 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.