banner247
banner174
banner113

Çakır'a Mahmutlarda büyük sevgi seli...

banner106

Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır yüzlerce vatandaşla birlikte seçim çalışmaları kapsamında gittiği Mahmutlar’da, vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılandı. 

Çakır'a Mahmutlarda büyük sevgi seli...

banner108
banner238
Mahmutlar’da; “Efsane Başkan, seni de hizmetleri de özledik”, “Kendimizden geçtik, senden asla vazgeçmeyiz”, “Çakır başkan, Seninleyiz” şeklinde pankartlarla karşılanan Çakır’a, bölge halkı yoğun ilgi ve sevgisi gösterisinde bulundu. 
Çakır döneminde yapılan hizmetlerden sonra Mahmutlar’a çivi çakılmadığını ve Mahmutlar’ın yıllardır üvey evlat muamelesi gördüğünden yakınan ve 2009 seçimlerinde Çakır’a oy verenin de vermeyenin de söylediği tek şey; “Hizmet, proje, düzen, disiplin, huzur, güven, gelişim ve benzer her konuda Mahmutlar’da Çakır döneminin çok özlendik.”

Mahmutlar’da vatandaşın yoğun ilgisi ve desteğine teşekkür eden Çakır,  “Mahmutlar’ımız ve Alanya’mız için bir yerel yönetim olarak yapılabilecek en iyi hizmeti yapacağımıza söz veriyoruz. Mahmutlar’da vatandaşlarımızın ilgi ve desteği bize ayrıca güç ve güven vermektedir. Allah’ın izniyle ve vatandaşlarımızın desteği ile başaracağız.”dedi.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.