banner247
banner174
banner113

CHP'li Karadağ tarihe geçti! Sözünü geçiremeyen başkan!

banner106

CHP Alanya İlçe Başkanı Çoşkun Karadağ Alanya siyaset tarihine "Kendi partili belediye başkanına sözünü geçiremeyen başkan" olarak geçti. 

CHP'li Karadağ tarihe geçti! Sözünü geçiremeyen başkan!

banner108
banner238

Manşet Alanya sahibi ve Gazeteci Hüseyin Kalaycı, Cumhuriyet Halk Partisi Alanya teşkilat başkanı Çoşkun Karadağ ve Antalya Büyükşehir Başkanı Muhittin Böcek ile arasında yaşanan sorunu gündeme taşıyarak konuyu değerlendirdi. 
Esasında sorun en başından beridir vardı. Böcek görevden aldığı Alanya Kırsal Hizmetler Müdürü Ahmet Uzunu en başından beridir istememişti. CHP Alanya teşkilatı "OLACAK DEMİŞ" ancak Böcek "HAYIR" demişti ki Böcek'in takii hastalanarak yatağa düşesiye kadarmış. 

Böcek, hastanede ölümle pençeleşirken, Alanya teşkilat başkanı Çoşkun Karadağ, fırsat bu fırsat diyerek, o zaman ki başkan vekiline konuyu aktararak, Ahmet Uzun'un Alanya Kırsal Müdürlüğüne görevine atatmıştı. 
Uzun görevine başlayarak, o dağ senin o tepe benim diyerek çalışmalarına başlamıştı. 
Takii Böcek'in sağlık durumunun iyi olasıyla kadarmış. Başkan Böcek koltuğa oturur oturmaz birde bakar istemediği Ahmet Uzun'un Alanya Kırsal Hizmetler Müdürü olduğunu görür. Hemen talimat vererek görevden aldırır. Bunun üzerine Karadağ, konuyu İl teşkilatı ve Genel Merkeze iletir ama orada da sonuç alamaz. Ve Muhittin Böcek'in dediği olur. 
Teşkilat inatlaşsa da Böcek, "Hayır olmaz" der.
Evet buradan çıkan sonuç ise aynen şu. CHP Alanya İlçe Başkanı Çoşkun Karadağ, partilisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e sözünü geçiremedi. Ve Karadağ siyaset tarihinde "Partili Başkanına sözünü geçiremeyen ilçe başkanı olarak geçer"
Valla sayın Çoşkun Başkan, ben sizin yerinizde olsam "Ben ilçe başkanı olacağım ve sözüm dinlemeyecek öylemi. Onurlu bir şekilde istifamı genel merkeze sunarım"
Saygılarımla...

SİYASET ÜZERİNE SÖYLENMİŞ SÖZLER
"Bugünün güneşiyle dünün çamaşırlarını kurutamazsınız. Süleyman Demirel- 
Bazı insanlar prensipleri için partilerini değiştirir, bazıları partileri için prensiplerini değiştirir.  Winston Churchill 
Zirvelerde kartallarda bulunur, yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek diğeri ise sürünerek gelmiştir. Cenap Şahabettin 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.