banner113

CHP'Lİ ÖZÇELİK, MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN ISINMA TURLARINA BAŞLADI. GENEL BAŞKAN İLE SELFİE YAPTI!

banner106

Yapılacak olan seçimlerde Antalya CHP den milletvekili aday adayı olması beklenen Diş Hekimi Murat Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

CHP'Lİ ÖZÇELİK, MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN ISINMA TURLARINA BAŞLADI. GENEL BAŞKAN İLE SELFİE YAPTI!
30 Haziran 2022 Perşembe 18:58

banner108
banner238

MURAT Özçelik, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:
"Bölgemizden bazı muhtarlarımızın da içinde olduğu bir heyetle Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nu CHP Genel Merkezindeki makamında ziyaret ettik. Alanya-Gazipaşa bölgemizdeki bazı sorunlar ve çözümleri konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Özellikle Antalya-Alanya Otobanı Projesi'nin Gazipaşa Havalimanı'na kadar olması gerektiğini, yine raylı sistem projesinin aynı güzergâhta yapılması gerektiğini, 20 yıldır Alanya-Antalya karayoluna trafik lambası eklenmesi dışında hiç bir yatırım yapılmadığını, bu yolun artık çile yolu olduğunu dile getirdik. 
Gazipaşa-Alanya Havalimanı pistinin uzatılması, terminalin ve apronun büyütülmesi, yurtdışı direkt uçuş sayısının arttırılması gerektiğini bildirdik. Yine bölgemizle ilgili tarımsal sulamada çok büyük sorunlar yaşandığını, her iki ilçedeki barajlarımızın bu konuda daha etkin olarak ivedilikle kullanılması gerektiğini dile getirdik. Tarımsal üretimde enerji ve mazot fiyatlarının çok yüksek olmasının üretimi durdurma noktasına geldiğini söyledik. Yine bölgemizde dar gelirlinin, memurun, emeklinin, öğrencinin, kiraların çok yüksek olması nedeniyle çıkmazda olduğunu dile getirdik. 
Bölgemizin turizme katkısının önemli olduğunu, bu konudaki sorunların çözülmesi gerektiğini söyledik. Ayrıca bölgemizin özellikle tropikal meyve üretim merkezi olabileceğini, mikro klima iklim özelliği nedeniyle çok şanslı olduğunu dile getirdik.
Mesleğim gereği diş hekimlerinin sorunlarını ve ülkemizdeki toplum ağız-diş sağlığı kalitesinin artması ve bu konuda sosyal devlet anlayışımızdaki önerilerimizi ilettik ve sağlık turizminin bölgemizde büyük ivme kazandığını, bunu devlet politikası haline getirerek her alanda çeşitlendirmek gerektiğini söyledik.


Ayrıca bölgemizin yaklaşık 20 yılı aşkın süredir CHP olarak mecliste temsil edilmediğini, bu seçimlerde mutlaka temsil edilmesi gerektiğini ve bu durumun partimizin bölgemizdeki gücünü arttıracağını dile getirdik.
Sayın genel başkanımıza, bölgemizde partimizi birinci yapmak için ilçe örgütlerimizle birlikte mücadele edeceğimizin sözünü verdik.
Ayrıca Gazipaşa’mızın tropikal meyvelerinden oluşan ürünlerimizi, Alanya’mızın tarihi tersane tablosu ile Alanya kültüründe su kabağı sanatının önem kazanması ile Atatürk ve CHP işlemeli su kabağı hediyesinde bulunduk." 

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.