banner113

Cumhur ittifakından, Millet ittifakına tokat gibi cevap!

banner106

MHP Teşkilat başkanı Mustafa Türkdoğan basın açıklaması yapti

Cumhur ittifakından, Millet ittifakına tokat gibi cevap!
14 Ocak 2022 Cuma 19:21

banner108
banner238

MHP li Türkdoğan açıklamasında şunları söyledi.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin bugün gerçekleştirilen devam toplantısında Büyükşehir Belediyesine ait olan EKDAĞ A.Ş.’nin 15 Milyon TL’lik sermaye arttırma talebi, Büyükşehir e ait şirket içerisinde Cumhur İttifakı bünyesinden hiçbir üyenin bulunmamasına rağmen, siyasi etik  ve belediye hizmetlerinin önünü açmanın gereği olarak, Milliyetçi Hareket Partimizin ve Cumhur İttifakı ortağımız Adalet ve Kalkınma Partisinin Meclis üyelerinin desteği ile Büyükşehir Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edilmiştir. Bu kararla birlikte şirket sermayesi 14 Milyon TL’den 29 Milyon TL’ye çıkmıştır.
Öte yandan geçtiğimiz günlerde Alanya Belediyemiz tarafından kurulan, belediye kaynaklarına gelir ve istihdam kaynağı yaratacak önemli projelerinden, Alaiye Su İçecek Ldt.Şti.’nin  Alanya Belediye Meclisinde sermaye arttırma talebine, CHP‘li ve İP’li meclis üyeleri, şirket yönetimine alınmadıkları gerekçesi ile olumsuz oy vermişlerdi. Ardından, yine Alanya Belediyemizin tarafından kurulan, şehrimizin çehresini değiştirmeyi hedefleyen ALKENT Kentsel Dönüşüm A.Ş yönetim kurulu üyeliğinden de aynı gerekçe ile istifa etmişlerdi. 
Selçuklu Devleti’nin kışlık başkentliğini yapmış kadim Türk şehri Alanyamız, aynı zamanda Türk Turizminin başkenti, ülkemizin dünyaya açılan penceresidir.
Bizim için siyaset, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışı ile; Alanyamıza, Antalyamıza, ve ülkemize koşulsuz şartsız hizmet etmektir. 
Kendi çıkar, rant ve menfaatleri uğruna şehrimizi dizayn etmek isteyen, ‘Üretim Fazlası Akıldanelerinin’ verdiği akıl ve taktiklerle istifa eden meclis üyelerini, Cumhur İttifakı bünyesinde MHP ve Ak Partili Meclis Üyelerimizin, Antalya Büyükşehir Belediyesine ait şirketin sermaye arttırma talebine koşulsuz destek vermelerini sorgulamalarını diliyor, ibret almalarını temenni ediyorum.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.