banner113

DEVA Partisinin Antalya il başkanı belli oldu

banner106

DEVA Partisi’nden yapılan açıklamaya göre Antalya İl Başkanlığı görevini yürüten Özgür Özbek sağlık sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmişti.

DEVA Partisinin Antalya il başkanı belli oldu
13 Ocak 2022 Perşembe 13:09

banner108
banner238

Antalya İl Başkanlığı için ise yeni bir atama gerçekleştirildi. Yapılan açıklamaya göre İl Başkanı Selda Öner oldu. DEVA Partisi’nden yapılan açıklama şöyle: Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Antalya İl Başkanlığı görevinden ayrılan Sayın Özgür Özbek’in yerine Sayın Selda Öner atanmıştır. Sayın Özbek’e katkılarından dolayı teşekkür eder, Sayın Öner’e Antalya İl Başkanlığı görevinde başarılar dileriz.
Öner Kimdir?
1966 yılında Antalya’da doğan Selda Öner, eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde tamamlamıştır. Mesleki hayatında otomobil, telekomünikasyon, tekstil, medya ve emlak sektörlerinde çalışan Öner’in ailesinde ayrıca siyaset geçmişi de bulunmaktadır.
14 yıl boyunca Antalya Belediye Başkanlığı yapan Ömer Lütfü Gökçeoğlu’nun torunu olan Selda Öner’in babası Oktay Öner, 1977 yılında Adalet Partisi’nin, 1994 yılında ise ANAP’ın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmuştur.
Öner iki çocuk annesidir.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.