banner245
banner174
banner113

DP adayı Çakır'a büyük ilgi!

banner106

Demokrat Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır; Mahmutlar Mahallesi (eski adıyla Yukarı Mahalle olan) Küves’de vatandaşlarla buluştu. 

DP adayı Çakır'a büyük ilgi!

banner108
banner238
Gittiği her ortamda vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılanan Çakır’a; Küves’de de vatandaşlar, gençler ve çocuklar büyük ilgi gösterdi. 

Demokrat Parti İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve ekibi ile birlikte Mahmutlar Mahallesi Küves’de vatandaşlarla; 2004-2009 Mahmutlar Belediye Başkalığı yaptığı dönemde bölgeye kazandırdığı birçok hizmet ve yatırımdan biri olan muhteşem parkta buluşan Çakır; 

“Öncelikle hemşehrilerimize ilgi, destek ve samimi sohbetleri için teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın harika coşkusu, bizlere güç ve destek veriyor. Buradaki herkes bizim arkadaşımız, dostumuz, büyüğümüz, kardeşimizdir. Onlarla dertleştik, hoş muhabbet ettik.”dedi 

Çakır’ın belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmet ve projelerden sonra mahallerine çivi dahi çakılmadığını söyleyen ve Çakır dönemini özlediklerini belirten Vatandaşlar; Çakır’a Küves’e kazandırdığı hizmet ve yatırımlara teşekkür ettiler ve sonuna kadar destek sözü verdiler. 


 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.