banner113

Flaş Haber: Alanya İYİ Partinin mevcut yönetimdeki güçlü isimleri Hilmi Er ile hareket etme kararı aldı

banner106

İyi Parti Alanya Teşkilatının mevcut isimlerinden çoğu Başkan adayı Hilmi Er ile yola devam etme kararı aldı

Flaş Haber: Alanya İYİ Partinin mevcut yönetimdeki güçlü isimleri Hilmi Er ile hareket etme kararı aldı
25 Kasım 2022 Cuma 20:28

banner108
banner238

Alanya İYİ PARTİ mevcut ilçe başkan yardımcıları Abdullah AKKUŞ, Adnan AKAY, Atilla BAYSAL, Ayşenur ÖZDOĞAN GÜLMEZ, Esra FIRTINA, Selim DEMİRALP, Mutlu AYDEMİR,
yönetim kurulu üyeleri Süleyman ÖZTÜRK, Servet DİNGİL, Mehmet ÖZEL, Mehmet UYGUN, Bahadır KURT, olarak 27 kasım 2022 pazar günü yapılacak olan Iyi parti Alanya ilçe kongresinde ilçe başkan adayı  Hilmi Er 'in yanında olduklarını belirttiler. 

Başkan adayı Hilmi Er ise desteklerinden dolayı teşekkür ederek "Teşkilatımızla birlikte omuz omuza demokrasi şölenine hazırlanıyoruz. İktidar yolunda hep beraber yürüyeceğiz, kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Bu yarışta sadece teşkilatıma ve kendime güvenerek aday oldum. Hayatını Alanya'da geçirmiş bir insan olarak İYİ Partinin Alanya ilçe başkanı olmak, bu hedefe yürümek ve partimizin bayrağını daha yukarı taşımak benim öncelikli hedefimdir. Bunun dışında hiçbir beklentim yoktur. Gerçekleşecek seçimlerde alnımız ak, vicdanımız rahat bir şekilde teşkilatımızın karşısına çıkacağız.  Tüm yanıltma girişimlerine inat gerçek bir demokrasi şöleni gerçekleştireceğiz. Seçimi kim kazanırsa kazansın tek kazanan partimiz olacaktır. Seçimden sonra da bir nefer olarak iktidar mücadelemize durmadan sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

SİZE SÖZ VERİYORUM: BÜTÜNLEŞTİRİCİ BİR İLÇE BAŞKANI OLMAK İSTİYORUM
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in arkasından yürümenin gururunu yaşadığını söyleyen Başkan adayı Hilmi Er "Ben hiç kendim için bir şey istemedim. Yani birisinden bir şey istemek bizim tarzımızda birileri için gerçekten çok zor. Ama bugün öyle değil. Bugün çok değerli delegelerimizden bir şey istemek istiyorum. Şu an gerçekten zor ama ben sizden Alanya İlçe Başkanlığı'nı istiyorum. Bana yardımcı olacağınızı, bana destek olacağınızı, arkamda duracağınıza inanıyor ve söz veriyorum; sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağım. Size söz veriyorum; dürüst, yalan olmadan, riya olmadan, çatışma olmadan, birleştirici, bütünleştirici bir ilçe başkanı olmaya çalışacağım. Eğer takdir buyurursanız. Hepinize çok teşekkür ediyorum" 

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.