banner247
banner174
banner113

Gelecek Partisine üst düzey ziyaret!

banner106

Gelecek Partisine üst düzey ziyaret!

banner108
banner238

Gelecek Partisi İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı 26.Dönem İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, Alanya İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Başçıyı, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi  Mevlüt Demir, Ali Kiriş, Kurucu Dönem İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk ve İlçe Başkanı Av. Mevlüt Çakan karşıladı. 


Başçı yaptığı açıklamada Alanya'da yerel siyasete bakış açısının Ankara'dan dikkatle izlendiğini ve Alanya'nın ard arda başarılara imza attığını, Gelecek Partisi'nin Alanya ölçeğindeki önemini ve Kuş Yuvası yolunu dile getirdi.

Başçı, Alanya siyasetinde Geleceğe ışık tutan bir teşkilat var ve bu teşkilat Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanlığıdır. Genel Başkanımızın Alanya ziyaretiyle Alanyalı hemşehrilerimizin kendilerine sahip çıkmasıyla beklenen umut ışığının olduğunun göstergesidir. Elbetteki bizlerde bu toprakların insanları olarak hemşehrilerimizin bu duruşları ile ayrıca mutlu oluyoruz. İnanıyoruz ki Gelecek çınarının Alanya'dan tüm Türkiye sathında yayılacağıdır.
Alanya bizim için kaledir.
Biz Alanyalıyız, Alanya'nın önemi bu ülkenin gelişmesini etkileyecek ölçüdedir. Alanya Türkiye'nin stratejik kentlerindendir. Bu yüzdendir ki Alanya'nın Geleceği hepimizin geleceğidir" 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.