banner247
banner174
banner113

Grup sözcüsü Kiriş kınadı!

banner106

Ak Parti Alanya Belediye meclisi grup sözcüsü Mehmet Ali Kiriş'ten kınama.

Grup sözcüsü Kiriş kınadı!

banner108
banner238

LGBT-İ BAYRAK TEMASI
Kiriş yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti. Geçtiğimiz Cuma gününde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüste rektörlük binası karşısına 'Kabe üzerine şahmeran temalı figür ve LGBT-İ bayrak teması' içeren resim asıldığı tespit edilmişti. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılamak" fiilini işleyen şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarda 5 şüpheli gözaltına alınmış, diğer 2 şüphelinin yakalanması çalışmaları devam etmekteydi. 
AFİŞ VE PANKARTLAR
Cumhuriyet Başsavcılığı kararıyla Boğaziçi Üniversitesi Güzel Sanatlar Kulübünde yapılan aramada söz konusu resmin asıldığı taşınabilir sunta pano ve çeşitli eylemlerde kullanılan afiş ve pankartlar bulunmuştur. Bununla beraber Boğaziçi Üniversitesi LGBTi+ Kulübünde yapılan aramada; PKK terör örgütü amblemli ve propaganda içerikli yasaklanmış bir kitap, LGBTİ bayrakları ile eylemlerde kullanılan çeşitli afiş ve pankartlar ele geçirilmiştir. 
TÜRK POLİSİNE
Bugünler de ise sosyal medyada dolanan bir videoda şanlı Türk Polisine karşı yapılmak istenen çirkin saldırılar ve oluşturulan algıyla Polisimizi ve Devletimizi kötülemeye çalışan güruhla dağdaki teröristlerin bir farkı olmadığını her kesim tarafından fark edilmiştir. Şu husus unutulmasın ki Türk Polisi, Tük halkına asla ‘başını öne ey’ gibi bir hitap da bulunmaz. Bizler bu vatanın öz evlatlarıyız, yedi düvelin karşısında dimdik ayakta duran bir ecdadın torunlarıyız. Bizler Devletini, Polisini, Askerini, kısacası Ülkesi için hizmet eden herkesi kucaklar başımızın üstünde tutarız.
İslam Dininin mukaddes mekanı ve Müslümanların Kıblesi Kabe-i Muazzamaya yönelik bu çirkin saldırıyı şiddetle ve esefle kınıyoruz.
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.