banner247
banner174
banner113

Gümüşkavaklılar'dan Yücel'e teşekkür

banner106

Gümüşkavak Mahalle Muhtarı Yücel Sezer ve mahalle halkı, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gümüşkavaklılar'dan Yücel'e teşekkür

banner108
banner238
Dernek yönetimi ile birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret eden Mahalle Muhtarı Yücel Sezer, “Bu yıl 3.sü düzenlenen GümüşkavakKızılova Yayla Şenliğimizi Belediye Başkanımızın destekleriyle gerçekleştirdik.Başkanımız, mahallemizin her türlü sorunuyla ilgilendiği gibi şenliklerimize de büyük destek verdi. Mahallem adına bugün bu ziyareti gerçekleştirdik. Başkanımıza ve ekibine özverili çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Yayla şenliklerine ve mahallelerin düzenlediği her türlü etkinliklere destek olduklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Kültürümüzü yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak için bu tür etkinliklere önem veriyoruz.” dedi. 
Ziyaretin ardından Mahalle Muhtarı Yücel Sezer Başkan Yücel’e teşekkür plaketi taktim etti.  Ziyarette ayrıca 2. Gümüşkavak Kızılova Yayla Şenliği’nin Hanım Ağası Sevgi Bilgin Başkan Yücel’e tablo hediye etti. 
 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.