banner83
banner174
banner113

Güney makamında gençleri ağırladı

banner106

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Ak Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve yönetim kurulunu ağırladı.

Güney makamında gençleri ağırladı

banner108
banner238
Ak Parti yeni gençlik kollarını makamında ağırlayan Güney ile Ak Partili gençler arasında oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Alanya’daki çalışmalar ele alındı. Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve ekibine görevinde başarılar dileyen Güney, “ Büyükşehir olarak Alanya’da 4 yılımıza giriyoruz.  Bir yıl süren yapılanma ve sorunların tespiti çalışmalarının ardından üç yıldır Alanya’nın kanayan yarası haline gelen bir çok sorunu çözdük. Hal, katı atık, çevre yolu ve köprülü kavşaklar, cadde ve bulvarların güzelleştirilmesi, su, kanalizasyon alt ve üst yapı çalışmaları, sosyal hizmetler başta olmak üzere 102 mahallemize bugüne kadar yaklaşık 450 milyon liralık yatırım yaptık. Büyük yatırımların yapımı devam ediyor. Bu süreçte siz gençlerinde desteğiyle Alanyamıza daha bir çok hizmet kazandıracağız “ dedi. 
İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen de “Bugüne kadar hem devlet hem de belediye olarak Alanyamıza çok önemli yatırımlar gerçekleştirildi. Bunlara yenilerinin eklenmesi konusunda işbirliği içinde çalışacağız “ dedi.    
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.