banner247
banner174
banner113

Kentsel Dönüşüm Projeleri görücüye çıktı

banner106

Alanya Belediyesi'nin Cumhuriyet mahalle'sinde uygulamaya koyacağı "Kentsel Dönüşüm" Projesi için hazırlanan 3 farklı Alternatif proje hak sahiplerinden olur aldı.

Kentsel Dönüşüm Projeleri görücüye çıktı

banner108
banner238
Çevre yolunun güneyinde kalan bölümün ticaret merkezi, ortada kalan bölümün konut ve sahil bandının ise turizm+ konut alanı olarak tasarlandığı çalışma şehrin devamında yapılacak uygulamalara entegre edilebilecek şekilde hazırlandı. Yeşil alanların yaklaşık 4 kat arttırıldığı 3 ayrı proje gelen taleplere göre revize edilecek ve son şeklini alacak. projenin yaklaşık bir yıl içinde inşaat aşamasına gelmesi bekleniyor.
ALANYA BELEDİYESİ HAZIRLADI

Alanya Belediyesi'nin hazırladığı projede en dikkat çeken nokta ise hak sahiplerinin bütün haklarının korunması ve her hak sahibine bulunduğu alanda yer verilmesi oldu. proje çalışması sonrası hak sahipleri istedikleri firma ile inşaat çalışması yapabilecek. Alanya Belediyesi hak sahiplerini projeler konusunda fikirlerini almak için kentsel dönüşüm Ofisine davet ederken vatandaşlardan Tapu Fotokopisi,Kimlik Fotokopisi, Emlak Beyan Makbuzu, Elektrik, Su, Doğalgaz ve Telefon faturalarının Fotokopisi ni de kendilerine ulaştırmasını istiyor.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.