banner83
banner174
banner113

Meclis üyelerinden Başkan Şahin'e teşekkür

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Şubat ayı olağan meclis toplantısı vatan uğruna canlarını feda eden kahraman Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımız ile başladı. 

Meclis üyelerinden Başkan Şahin'e teşekkür

banner108
banner238
MİNNET BORÇLUYUZ
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin konuşmasının başında, Afrin’de meşru müdafaa hakkını kullanarak vatan savunması yapan Kahraman Mehmetçiklerimize minnet borçlu olduğumuzu dile getirirken şehit düşen kahramanlarımızı ve gazilerimizi de şükranla andıklarını söyledi. Toplantıda meclis üyeleri tek tek söz alarak, başarılı çalışmaları nedeniyle Başkan Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler. Başkan Şahin de kıymetli zamanlarından fedakarlık yaparak toplantılara katılan meclis üyelerine gerçekleşen projelere verdikleri destek için teşekkür etti.
BAŞARI HEPİMİZİN ORTAK BAŞARISIDIR
Meclis Başkanı Metin Atalay’ın toplantıyı açmasından sonra kürsüye çıkan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, yönetim kurulu faaliyetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Meclis üyeleriyle güzel bir çalışma ortamı yakaladıklarına vurgu yapan Başkan Şahin, özverili çalışmalarından dolayı meclis üyelerine teşekkür etti. Şahin konuşmasında, “Başarı hepimizin ortak başarısı. Bizler, sizlerin desteği ile çok sayıda projeyi Alanya’mıza kazandırdık. Allah nasip ederse sizlerden ve üyelerimizden aldığımız güçle yeni projelere imza atacağız” dedi.
 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.