banner113

MHP de hedef 2023!

banner106

MHP Alanya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen "Adım Adım 2023 Alanya Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı" dün Alanya Kültür Merkezi'nde yapıldı

MHP de hedef 2023!
30 Mayıs 2022 Pazartesi 05:47

banner108
banner238

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in de katıldığı toplantı İstaiklal Marşı'nın okunmasından sonra dualarla başladı. İstanbul'un fethi ile ilgili kısa film gösterisinden sonra kürsüye gelen İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan kısa bir selamlama konuşması yaptı.


Daha sonra kürsüye gelen MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ise "Yörük diyarı Antalya'mız tüm ilçeleriyle birliğin ve dirliğin diyarı olmuş. Türk milleti olarak bugüne kadar pek çok badire atlattık, çok bedel ödedik. Uçurumun kenarına itilmek istensek de doğru bildiğimizden şaşmadık, yolumuzdan dönmedik. Gün geldi 15 Temmuz'da bizi yine uçurumun kenarına itmek istediler. Ancak yüreğimizde taşıdığımız vatan sevdası sayesinde düşmedik, yılmadık. Bizi düşürmek isteyenlerin oyunları bozulmuş, tuzakları yıkılmıştır. Cumhur İttifakı adı altında milli bir irade oluşmuştur. Cumhur İttifakı bir gönül ortaklığıdır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu ittifakın sağlıklı ilerlemesi için taşın altına gövdemizi koyduk. Biz her zaman devletin ve milletin menfaatini herşeyin üstünde tuttuk. Bu hassasiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

banner109
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.