banner113

Protokol, Şehit aileleriyle iftarda buluştu

banner106

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü '10 Nisan Polis Haftası' kapsamında şehit yakınları ve gaziler için iftar programı düzenledi. Kaymakam Ürkmezer, "Emanetlere sahip çıkacağız" dedi.

Protokol, Şehit aileleriyle iftarda buluştu
09 Nisan 2022 Cumartesi 07:56

banner108
banner238

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Alanya Öğretmenevi'nde gerçekleşen iftar programında Kaymakam Fatih Ürkmezer ve Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat şehit aileleri ve gazilerle birlikte iftar yaptı. Düzenlenen programda konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, "Teşkilatımızın 177. yıl dönümünü kutladığı bu güzel günde siz değerli şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Bu vesileyle ülkemizin dört bir yanında görevini ifa eden meslektaşlarımın polis haftasını kutluyorum" dedi.

EMANETLERE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'ın konuşmasının ardından Kaymakam Fatih Ürkmezer misafirlere hitap ederek, "Böyle güzel ve anlamlı bir günde İlçe Emniyet Müdürlüğü'müzün düzenlediği iftar programında siz saygıdeğer şehit ve gazi ailelerimizle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Öncelikle şuna inanıyoruz ki bizim için vatan için canını kanını döken polis ve askerlerimiz ve gözünü kırpmadan göreve koşanlar sayesinde özgür bir şekilde yaşıyoruz.

Bizler onlar sayesinde ayakta durup yaşıyorsak onların bize bıraktığı emanetlere sahip çıkmaya devam edeceğiz. Şehidimizin ve gazimizin emanetine her zaman öncelik vereceğiz. Atalarımızın bize bıraktığı bu güzel vatanı geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza özgür ve müreffeh şekilde bırakacağız. Bu birlik ve beraberliği sağladığımız sürece bu Ramazanları güzel bir şekilde eda edeceğiz. Bu vesileyle bütün şehitlerimize ve vefat eden gazilerimize rahmet diliyorum ve bütün polislerimizin polis haftasını kutluyorum" diye konuştu.

banner109
banner110
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.